Доньку священика не впустили у пункт тестування

Дата: 08.06.2011

Сьогодні на тестуванні з математики спостерігачі ГМ ОПОРА зафіксували ще одну спробу абітурієнта потрапити до пункту тестування без належних документів.

В пункт тестування, що розміщений у Львівській гімназії міжнародних відносин ім. В. Стуса, пропустили сторонню особу – священика, який намагався захистити право доньки на складання тесту з математики. Абітурієнтку не впустили у пункт тестування через те, що у неї не було оригіналу паспорта, а лише його ксерокопія. За словами батька, його донька вже двічі приходила на пункти тестування, показуючи на вході лише ксерокопію документа, і жодних проблем при цьому не було. Як доказ, дівчинка продемонструвала сертифікат з печатками, що засвідчували її присутність на тестуваннях з української мови та літератури й іноземної мови. Якщо абітурієнтка й справді взяла участь у тестуваннях з двох предметів, пред’явивши лише копію паспорта, то провину за сьогоднішній інцидент вона має розділити з персоналом попередніх пунктів тестування, які самі знехтували процедурою проведення ЗНО та дозволили випускниці порушити правила цього разу.

На зауваження спостерігача Громадянської мережі ОПОРА, уповноважений та відповідальний за ПТ, попросили священнослужителя та його доньку покинути приміщення гімназії. Уповноважений УЦОЯО, зателефонувавши до центру оцінювання якості освіти, повідомив батька абітурієнтки, що тестування з математики вона складати не може. Після цього священик почав морально тиснути на персонал пункту та вимагати, щоб його доньці дозволили взяти участь у незалежному оцінюванні знань.

Суперечка затягнулася до початку тестування (11:00), проте випускницю, незважаючи на аргументи батька-священика, до пункту так і не впустили.

Контактна особа:
Ольга Стрелюк, координатор кампанії громадського спостереження за ЗНО-2011, Громадянська мережа ОПОРА
тел.: 254 61 63, 063 628 68 36.