Екс-губернаторка Львівщини Ірина Сех активізувала свою діяльність в окрузі

Дата: 30.09.2014

Кандидат у народні депутати у виборчому окрузі №119, екс-голова ЛОДА Ірина Сех активізувала свою роботу з виборцями. Тепер народний депутат відвідує публічні заходи та вітає виборців з Днем міста.

За минулий тиждень Ірина Сех встигла побувати на вічі у Новому Милятині, Кудрявцях та інших селах Буського та Бродівського районів, організувати мистецьку програму зі співаками у Радехівському районі, а в неділю привітати бужчан з Днем міста. В рамках святкування дня міста Бродів нагороджувала шахістів і брала участь у благодійному ярмарку. Зазначимо, що Центральна виборча комісія зареєструвала Ірину Сех кандидатом у народні депутати 26 вересня, проте на заходах її позиціонували не як кандидата, а народного депутата ВРУ.

У місцевій пресі можна знайти замовні матеріали про Ірину Сех та роботу її приймальні. Усі матеріали в районній газеті “Голос Відродження” не мають належного маркування, як цього вимагає ЗУ “Про рекламу”. Крім того, як стало відомо спостерігачам ОПОРИ, матеріали народного депутата розміщують в газеті за символічну плату (як інформування виборців про роботу нардепа), в той час як інші суб’єкти повинні оплачувати високу вартість реклами.

Матеріал підготував Іван Шегда, довготерміновий спостерігач у ВО №119
Додаткова інформація:
Ірина Швець, прес-секретар кампанії спостереження у Львівській області – 063 628 68 40.