ElectionMiniCamp – у нас вже 40 учасників. Приєднуйся!

Дата: 20.01.2010

ElectionMiniCamp - міні баркемп від Громадянська мережа ОПОРА

Отож, друзі, до початку ElectionMiniCamp залишилось менше двох тижнів. І в нас є кілька приємних новин для учасників і тих, хто ще тільки роздумує над можливістю участі.

Отож, передусім хочеться повідомити, що нас вже не багато не мало, а 40. Саме так, станом на сьогодні на сайті зареєструвались 40 учасників і ця кількість з кожним днем збільшується.

Інша приємна новина – точно відомо місце проведення заходу. Отож, ElectionMiniCamp відбудеться за адресою: м. Київ, вул. Смоленска, 31-33, корпус 3, Центр Знань «Інком» (станція метро «Шулявська»). Ось маршрут добирання від станції метро:

Захід триватиме рівно один день – 30 січня 2010 року.

Організатори мають можливість відшкодувати учасникам проїзд з інших міст України. Тому, важливо запам’ятати, що якщо ви будете їхати з іншого міста до Києва – обов’язково зробіть ксерокопію зворотнього квитка. Також, в програмі заходу передбачені дві каво-перерви та обід.

Тому, якщо ви ще досі сумніваєтесь – пропоную вам вже зараз перейти за цим лінком і зареєструватися. Перевага надається учасникам, які запропонують свою презентацію.

І наприкінці про самі презентації. Час виступу – 30 хвилин. 15 хвилин на виступ і 15 хвилин на обговорення. Для виступу потрібно заздалегідь підготувати PowerPoint презентацію. Рекомендований обсяг презентації – 20-30 слайдів.

Ось так, ніби наразі все. Нагадую, що по всіх питаннях можна звертатися до мене (Андрій Дутчак – juta@opora.org.ua) або до Лесі Харченко (punane.rebane@gmail.com). До зв’язку і чекаємо вас на кемпі.