ElectionMiniCamp

Дата: 14.01.2010

ElectionMiniCamp – баркемп від Громадянської мережі ОПОРА

У час підвищеної уваги до технологій нових медіа та до веб-інновацій загалом, Громадянська мережа ОПОРА запрошує всіх активних (та не дуже:-) ) інтернет-користувачів на ElectionMiniCamp, який відбудеться 30 січня 2010 року.

Захід має на меті зібрати найкращі практики залучення інтернет-технологій до виборчих та політичних процесів, проведення мобілізаційних кампаній під час виборів та створити комунікаційний майданчик для обміну досвідом. На відміну від країн Заходу, де інтернет-кампанії широко застосовуються у політичних процесах, в Україні ця методика лише починає розвиватися. Проте вже зараз можна окреслити коло людей, які, не відходячи від комп’ютера, можуть змобілізувати велику кількість людей на різного роду акції чи зустрічі, провести просвітницьку кампанію чи навіть вплинути на важливе рішення влади.

Організовуючи ElectionMiniCamp ми, перш за все, хочемо дізнатися, як впливає інтернет на політиків, виборців, кандидатів. Допомагати нам у цьому будуть безпосередні учасники процесу – люди, які протягом останнього десятиліття займалися різного роду кампаніями в інтернеті.

До участі в баркемпі запрошуємо представників штабів кандидатів у президенти, авторів політичних інтернет-проектів та активних інтернет-користувачів, які бажають працювати в цьому напрямку.

Подібний тематичний захід проводиться в Україні вперше. Захід відбувається в рамках кампанії «Інтернет-мобілізація» за підтримки Громадянської мережі ОПОРА та NED.

Для участі в проекті заповніть подану форму:

Останній термін подання заявки – 27 січня. З усіх питань звертайтеся:

Андрій Дутчак:
E-mail: juta@opora.org.ua
ICQ: 219478299
Skype: doctor_juta

Леся Харченко:
E-mail: punane.rebane@gmail.com

ElectionMiniCamp