Громадське спостереження за ЗНО розпочнеться завтра

Дата: 01.06.2010

Громадське спостереження за ЗНО розпочнеться завтра

Завтра, 2 червня, розпочинається зовнішнє незалежне оцінювання навчальних досягнень випускників загальноосвітніх навчальних закладів. Вже традиційно, третій рік поспіль Львівське представництво «Громадянської мережі ОПОРА» організовує громадське спостереження за дотриманням основних правил та процедур проведення ЗНО.

У цьому році для ведення громадського контролю львівська ОПОРА зареєструвала 60 спостерігачів, які пройшли відповідне навчання та отримали посвідчення Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти. 2-4 червня вони забезпечуватимуть відкритість та прозорість проходження ЗНО з української мови та літератури, а також дадуть об’єктивну оцінку процесу перевірки знань у 50% пунктах тестування Львівщини (відповідно – у 14, 12, 11 пунктах протягом кожного з днів тестування).

Про основні результати спостереження можна буде дізнатися на прес-конференції у четвер, 3 червня, або за телефоном 063 628 68 36 (Ольга Стрелюк, регіональний координатор спостереження за ЗНО у Львівській області).