Громадські спостерігачі перевірять якість проведення ЗНО на Львівщині

Дата: 01.06.2011

50 спостерігачів Громадянської мережі ОПОРА слідкуватимуть за процедурами проведення ЗНО з української мови та літератури у Львівській області.

Завтра, 2 червня, розпочинається зовнішнє незалежне оцінювання навчальних досягнень випускників загальноосвітніх навчальних закладів, а разом з ним і спостереження за його проведенням. Першими предметами, з яких учасники будуть проходити тестування, стануть українська мова та література (2 та 3 червня), іноземні мови (6 червня), математика (8 червня).

Зважаючи на меншу кількість абітурієнтів у порівнянні з минулими роками, оцінювання знань учасників ЗНО з української мови та літератури 2 й 3 червня відбуватиметься у 68 пунктах тестування. Нагадаємо, що минулого року тестування з цих предметів проходило 3 дні у дев’яти десятках пунктів тестування, а позаминулого року абітурієнти писали тести в один день у 100 пунктах. Завтра Громадянська мережа ОПОРА спостерігатиме за процедурами проведення ЗНО у 70% пунктів тестування.

Вже четвертий рік поспіль ми готуємо громадських спостерігачів, які присутні на пунктах тестування у області, та отримуємо від них актуальну інформацію про проведення оцінювання безпосередньо у навчальному закладі. Це дозволяє нам:
– дати об’єктивну оцінку процесу перевірки знань;
– запобігти можливим порушенням під час процесу перевірки знань;
– забезпечити рівні умови проходження ЗНО для його учасників;
– напрацювати рекомендації для покращення процедур ЗНО у майбутньому.

Громадянська мережа ОПОРА оперативно інформуватиме засоби масової інформації про перебіг ЗНО у Львівській області.

Контактна особа:
Ольга Стрелюк, координатор кампанії громадського спостереження за ЗНО-2011, Громадянська мережа ОПОРА
тел.: 254 61 63, 063 628 68 36.