II Дитячий благодійний фестиваль «Забавдень»

Дата: 28.05.2010

II Дитячий благодійний фестиваль Забавдень

29-30 травня 2010 року Громадянська мережа ОПОРА за підтримки Служби у справах дітей при ЛОДА проводить у Львові II Дитячий благодійний фестиваль «Забавдень». Завданням фестивалю є організація видовищних, креативних, розважально-освітніх заходів із залученням до участі та проведення на паритетних умовах дітей з різних соціальних категорій.

Пряма цільова авдиторія проекту: вихованці кризового центру селезіан «Діти вулиці», Львівська школи-інтернату №2, учні СЗШ Львова. Опосередкована цільова авдиторія: батьки, опікуни, представники педагогічних колективів.

Програма фестивалю

29 ТРАВНЯ (субота)

06:00 — Прикрашання центру міста кольоровими повітряними кульками до Міжнародного дня дитини.

13:00 — Перегони на іграшкових конях на пр. Свободи під пам’ятником Т.Г.Шевченку (учасники отримають у подарунок іграшкового коня, а переможці — безкоштовний тренінг із верхової їзди за підтримки Львівського кінного клубу «Срібна підкова»)

16:00 — Рольовий квест із медичним ухилом в міському Парку культури ім. Б. Хмельницького (організовується студентами Львівського національного медичного університету ім Данила Галицького, збір біля Монументу Слави)

30 ТРАВНЯ (неділя)

13:00 — Алея живих скульптур (театралізоване дійство за мотивами українських казок та легенд на проспекті Свободи біля пам’ятника Т. Шевченку).

16:00 -18:00 — Казкові читання для дорослих та дітей (казкарі із Києва, Луцька та Львова), майстерки із плетіння файночок, боді арту, ляльок-мотанок, трав’яних мішечків-оберегів, етноманік’юру, глиняних підвісок, листівок. На гостей чекають солодкі частування та подарунки. Атракція відбудеться на вул. Гнатюка, галявина навпроти Театру юного глядача)

Контактні особи:
Василина Думан, координатор фестивалю — 063 628 68 66
Ксенія Дітчук, прес-секретар фестивалю — 063 31 43 283

* За несприятливих погодніх умов на заанонсованих місцях проведення на бажаючих взяти участь у фестивалі очікуватимуть волонтери ЛП ГМ ОПОРА, що покажуть дорогу до приміщень, куди будуть перенесені заходи.