Львівщина: Не всі члени комісії зможуть проголосувати на тій виборчій дільниці, де вони працюють

Дата: 25.05.2014

Через поспішну доукомплектацію дільничних виборчих комісій, члени комісій не встигли внести подання щодо зміни місця голосування. Аби проголосувати, вони змушені йти на ті дільниці, до яких територіально належить місце їхньої реєстрації. Зокрема, у Львові такі випадки зафіксовано на ДВК №462046, 462126, 462112, 461900. Схожі ситуації спостерігаються й на інших дільницях міста та області вцілому.

Детальніше:

Ірина Швець, прес-секретар кампанії спостереження Громадянської мережі ОПОРА у Львівській області – 032 254 61 63.

Довідково:

Громадське спостереження ОПОРИ – це сфера діяльності мережі, спрямована на об’єктивну оцінку процесу підготовки та проведення виборів, а також на запобігання порушенням виборчого законодавства через ефективно організований громадський контроль.

Починаючи з березня, ОПОРА проводить масштабну кампанію спостереження за позачерговими виборами Президента України, а також за проміжними парламентськими (83 округ) та позачерговими місцевими виборами. Організація співпрацює з 175 довготерміновими спостерігачами, які стежать за перебігом кампанії у всіх регіонах країни. У день голосування, 25 травня, до них долучаться ще 3000 активістів для здійснення швидкого статистичного підрахунку голосів.