Львівщина: Червоноградська районна ТВК зобов’язала дві комісії внести виправлення у бюлетені

Дата: 25.10.2020

25 жовтня відбулося засідання Червоноградської районної територіальної виборчої комісії. На ньому ТВК  зобов’язала дві дільничні виборчі комісії внести виправлення у всі бюлетені. Виявилося, що фірма, яка їх друкувала, запакувала бюлетені не у ті пакети. А члени ДВК на них уже поставили печатки.

На ранковому засіданні виборчих дільниць №460445 та №461290 в межах територіального виборчого округу №5 Червоноградського району при підготовці бюлетенів для видачі виборцям, членами ДВК виявлено розбіжності у номерах дільниць на бюлетенях.

Дана помилка була допущена підприємством-виготовлювачем при пакуванні виборчих бюлетенів з виборів депутатів Червоноградської районної ради Львівської області.

Члени двох дільничних виборчих комісій неналежно оглянули бюлетені під час перерахунку і завірили їх печаткою відповідної виборчої дільниці.

Згідно з постановою Червоноградської районної територіальної виборчої комісії, ТВК зобов’язала членів дільничних виборчих комісій №460445 та №461290 внести виправлення на усі бюлетені у полі “№ дільниці” згідно номеру своєї дільниці та завірити ці виправлення печаткою відповідної виборчої комісії з підписами голови та секретаря цієї комісії.

За коментарями звертайтеся:
Тарас Радь, координатор Громадянської мережі ОПОРА за виборами у Львівській області
тел.: +38 098 765 86 22
Довідково: Спостереження ОПОРИ спрямоване на незаангажовану оцінку процесу підготовки та проведення виборів, сприяння чесним та вільним виборам, попередження порушень. Громадянська мережа ОПОРА проводить масштабну кампанію спостереження за черговими місцевими виборами, які відбудуться 25 жовтня. До спостереження залучено 188 спостерігачів по всій країні, а в день голосування до них долучаться короткотермінові спостерігачі. Крім того, ОПОРА також моніторить використання бюджетних ресурсів у цілях непрямої агітації, а громадські омбудсмени досліджують вільний доступ до виборчих дільниць та захищають виборчі права громадян.