Львівщина: на деяких дільницях відсутні інформаційні плакати

Дата: 25.10.2020

На дільниці №460358 (місто Жидачів) відсутні інформаційні плакати з кандидатами до Жидачівської міської ради.

Аналогічна ситуація на дільницях у місті Новому Роздолі. Там теж відсутні інформаційні плакати з кандидатами від політичних партій, які балотуються до Львівської обласної ради. Стрийська районна ТВК не надала цих плакатів Новороздільській міській територіальній виборчій комісії.

Відповідно до вимог ст. 233, 234 Виборчого кодексу України відповідна ТВК за рахунок бюджетних коштів, виділених на підготовку і проведення відповідних виборів, забезпечує виготовлення інформаційних плакатів та буклетів кожної організації партії – суб’єкта виборчого процесу з виборів депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, відповідної обласної, районної, районної у місті, а також міської, сільської, селищної ради (територіальної громади з кількістю виборців 10 тисяч і більше).

За коментарями звертайтеся:
Тарас Радь, координатор Громадянської мережі ОПОРА за виборами у Львівській області
тел.: +38 098 765 86 22
Довідково: Спостереження ОПОРИ спрямоване на незаангажовану оцінку процесу підготовки та проведення виборів, сприяння чесним та вільним виборам, попередження порушень. Громадянська мережа ОПОРА проводить масштабну кампанію спостереження за черговими місцевими виборами, які відбудуться 25 жовтня. До спостереження залучено 188 спостерігачів по всій країні, а в день голосування до них долучаться короткотермінові спостерігачі. Крім того, ОПОРА також моніторить використання бюджетних ресурсів у цілях непрямої агітації, а громадські омбудсмени досліджують вільний доступ до виборчих дільниць та захищають виборчі права громадян.