Львівська міська ТВК приймає протоколи “з майбутнього”

Дата: 23.11.2020

Спостерігачі Громадянської мережі ОПОРА зафіксували, що члени Львівської міської територіальної виборчої комісій прийняли протоколи “з майбутнього” від чотирьох дільничних виборчих комісій.

Львівська міська ТВК має прийняти протоколи 16 дільничних виборчих комісії. Оскільки, населені пункти, у яких вони розташовані, з точки зору принципу утворення територіальних виборчих округів не могли бути віднесені до якогось з територіальних виборчих округів у місті Львові, дільнична виборча комісія зобов’язана подавати протоколи в комісію вищого рівня.

Так, о 23:30 Львівська міська ТВК прийняла протокол ДВК №460507 датований 23 листопада 00:07.

Далі міська комісія прийняла протокол від ДВК №460502 – датований 23 листопада 00:15. Аналогічна дата і час на прийнятому протоколі ДВК №460485.

А протокол ДВК №460503 датований 23 листопада 00:05.

Також спостерігачі ОПОРИ зафіксували, як члени дільничної виборчої комісії №462129 принесли виборчу документацію до Львівської міської територіальної виборчої комісії. Хоча здавати її вони мали б Шевченківську районну ТВК у місті Львова. Обидві комісії працюють в одній будівлі, щоправда на різних поверхах. Члени Львівської міської ТВК відкрили сейф пакети. Тому голова Львівської міської ТВК супроводжував членів ДВК №462129 до Шевченківської районної територіальної виборчої комісії у місті Львові з відкритим сейф пакетом.

За коментарями звертайтеся:

Тарас Радь, координатор Громадянської мережі ОПОРА за виборами у Львівській області

тел.: +38 098 765 86 22

Довідково: Спостереження ОПОРИ спрямоване на незаангажовану оцінку процесу підготовки та проведення виборів, сприяння чесним та вільним виборам, попередження порушень. Громадянська мережа ОПОРА проводить масштабну кампанію спостереження за черговими місцевими виборами, які відбудуться 25 жовтня. До спостереження залучено 188 спостерігачів по всій країні, а в день голосування до них долучаться короткотермінові спостерігачі. Крім того, ОПОРА також моніторить використання бюджетних ресурсів у цілях непрямої агітації, а громадські омбудсмени досліджують вільний доступ до виборчих дільниць та захищають виборчі права громадян.

Сайт | Фейсбук | Твіттер

(#вибори; #opora; #опора)