Вибори в ОТГ 2016: підсумки підбиває ОПОРА

Дата: 23.12.2016

«Вибори в об’єднаних громадах на Львівщині: підсумки громадського спостереження»

У п’ятницю, 23 грудня, об 11:00 в приміщенні Львівського прес-клубу (м. Львів, пр. Шевченка, 11) відбулася прес-конференція Громадянської мережі ОПОРА на тему: «Вибори в об’єднаних громадах на Львівщині: підсумки спостереження». Під час заходу команда Громадянської мережі ОПОРА підібила підсумки незалежного спостереження за першими виборами депутатів міських, селищних та сільських рад об’єднаних територіальних громад, а також відповідних голів.

Нагадаємо, вибори 18 грудня проходили у шести громадах Львівщини – Шегинівській, Мостиській, Судововишнянській, Нижанковицькій, Жовтанецькій та Давидівській. Спостереження велося у форматі мобільних груп, кожна з яких моніторила ситуацію на дільницях у містах та селах, що входять до ОТГ. Зокрема, спостерігачі ОПОРИ поінформують про основні порушення, виявлені під час процесу голосування та підрахунку голосів на виборчих дільницях, а також порівняють хід виборчого процесу у області з загальноукраїнськими тенденціями.

Учасники:

  • Олександр Неберикут, аналітик Громадянської мережі ОПОРА
  • Наталія Радиш, координатор спостереження ОПОРИ за виборами у Львівській області
  • Ірина Швець, інформаційний директор Громадянської мережі ОПОРА у Львові

Довідково: Громадянська мережа ОПОРА провадить громадське спостереження за першими виборами в об’єднаних територіальних громадах, які відбудуться 11 та 18 грудня 2016 року. Громадське спостереження ОПОРИ – це сфера діяльності мережі, спрямована на об’єктивну оцінку процесу підготовки та проведення виборів, а також на запобігання порушенням виборчого законодавства через ефективно організований громадський контроль.