На дільниці Сихова зафіксовано порушення процедури видачі бюлетенів

Дата: 26.10.2014

Члени виборчої комісії неправомірно занесли виборців, які змінили місце голосування, до відомості для уточення списків виборців.

ДВК №462004 не до кінця зрозуміли процедуру видачі бюлетенів для осіб, які змінили місце голосування. Члени комісії вирішили занести таких виборців до відомості для уточнення списків виборців, хоча вони числилися у списку виборців. Тому, за отримання бюлетенів виборці розписувалися у відомості, а не у списку навпроти свого прізвища.

Відповідно до процедури, виборці, які змінили місце голосування, заносяться до списку виборців на тій дільниці, де вони будуть голосувати в день виборів. Список виборців має надаватися громадянам для підпису під час видачі бюлетенів.

Комісія відреагувала на зауваження спостерігачів з ОПОРИ та одразу ж виправила порушення. У списку виборців проти прізвищ цих двох виборців у графі “примітки” було вписано “підпис виборця у відомості”. Таку примітку засвідчив голова та секретар комісії. Всі інші виборці, які змінювали місце голосування за отримання бюлетенів розписувалися у списку навпроти свого прізвища.