На Львівщині фіксують проблеми із матеріально-технічним забезпеченням дільниць

Дата: 21.07.2019

На дільницях Львівщини представники ОПОРИ зафіксували проблеми з невідповідністю щодо кількості скриньок для голосування.

Недостатньо скриньок у с. Ямпіль (дільниця № 460989) Пустомитівський район, с. Катина (дільниця № 461390) Старосамбірський район. На великій дільниці № 460126 у смт. Ожидів Буського району лише 2 виборчі скриньки.

Замість 6 скриньок –  4 на великій дільниці № 461998 та 5 на великій дільниці №461976  у місті Львові (115 виборчий округ).

Також на ранковому засіданні члени дільничної виборчої комісії №460558 с. Верхобуж Золочівського району  проголосували за використання лише однієї скриньки для голосування, мотивуючи це тим, що виборці буде мало, а також, що мале приміщення для голосування.

За коментарями звертайтеся:
Тарас Радь, координатор спостереження Громадянської мережі ОПОРА за виборами у Львівській області
тел.: +38 098 765 86 22
e-mail:  lviv@opora.org.ua
Довідково: Спостереження ОПОРИ спрямоване на незаангажовану оцінку процесу підготовки та проведення виборів, сприяння чесним та вільним виборам, попередження порушень. Громадянська мережа ОПОРА проводить масштабну кампанію спостереження за позачерговими виборами до Верховної Ради. З моменту офіційного старту виборчої кампанії до спостереження залучено 253 спостерігачі по всій країні. А в день голосування 21 липня 2019 року до них долучаться ще понад 1 500 спостерігачів. Вони також здійснюватимуть паралельний підрахунок голосів (PVT – parallel vote tabulation) з метою отримання результатів виборів, що будуть набагато швидші за офіційні та точніші за екзит-поли. Крім того, ми моніторимо використання бюджетних ресурсів у цілях непрямої агітації, навчаємо правоохоронні органи щодо особливостей виборчого процесу, запустили мережу громадських омбудсменів із захисту виборчих прав громадян, оцінили виконання Україною рекомендацій міжнародних місій щодо виборчої реформи та займаємося просвітою виборців.

 

Веб-сайт | Фейсбук | Твіттер

(#вибори; #opora; #опора