На одній з дільниць Львова «Батьківщина» вибула з перегонів і до обласної, і до міської рад

Дата: 31.10.2010

На одній з дільниць Львова «Батьківщина» вибула з перегонів і до обласної, і до міської рад

На дільниці №11004 (приміщення ЛДУ фізичної культури) члени виборчої комісії окрім того, що проштампували відмітку «вибув» навпроти партії «Батьківщина» на бюлетені до обласної ради, заодно проштампували ще й частину бюлетенів до Львівської міської ради.

Члени ДВК зрозуміли свою помилку лише тоді, коли на дільницю прийшла уповноважена особа від «Батьківщини» та почала вимагати показати їй протокол засідання міської ТВК, де було б зазначено, що партію зняли з виборчих перегонів до міської ради. За словами членів ДВК, зранку їм телефонували з обласної ТВК та сказали, що навпроти назви партії потрібно поставити відмітку «вибув». Через некомпетентність членів комісії, вони проштампували всі бюлетені до обласної ради, та майже
всі до міської.

Члени ДВК розгублені та не знають, як їм діяти. Наразі, в ТВК їм порекомендували поінформувати виборців, що штамп «вибув» навпроти «Батьківщини» стоїть помилково. Члени комісії вирішили вийти з ситуації, розмістивши оголошення в приміщенні дільниці. Поки невідомо, чи ТВК прийме протоколи від цієї дільниці, чи вибори до міської ради визнають недійсними.

Контактні особи – довготермінові спостерігачі за виборами у Львівській області: Ірина Швець – 063 628 68 40, Ольга Стрелюк – 063 628 68 36.