Навчившись працювати – вміти відпочивати

Дата: 14.09.2010

OPORA Summer Camp 2010: навчившись працювати - вміти відпочиватиЩо вміє робити ОПОРА? Дивно ставити таке запитання, і доволі важко на нього відповідати. Бо щоденно ми вдосконалюємо свої навички у моніторингу суспільно-політичних процесів. Ретельно стежимо за реформуванням системи освіти. Зрештою, навіть впроваджуємо новітні технології у спостереженні за виборами. А ще – ми вміємо відпочити душею і тілом.

Збираючись цього року на всеукраїнський табір, гадала: що, як ми будемо усі дні планувати подальшу діяльність? А може, знову підемо у гори, випробовувати силу духу? Чи будемо зміцнювати команду – і як саме? А насправді…

Ми довго обговорювали політичну ситуацію в різних регіонах України – і намагалися читати чужі думки, граючи в “Мафію”. Ми планували роботу – а також бачили недореставровані руїни Пнівського замку та Монявський скит. Зрештою, ми видиралися на вершини крутих Довбушівських скель та співали пісень.

Відкрию вам секрет: аби потрапити на цей табір я двічі не встигла на поїзд і ледве знайшла дорогу до місця проведення. І неодноразово думала: навіщо це мені потрібно? Чи не краще відпочити від напруженої роботи за старою звичкою: лежачи на дивані з книжкою. Але тепер – я не шкодую жодної миті. Тому що знаю, в чому полягає секрет ідеального відпочинку: в балансі змістовного спілкування, припливу адреналіну в крові та гармонійного задоволення усіх органів чуттів.

Що вміє ОПОРА? ОПОРА вміє працювати. Але відпочивати ОПОРА також добре навчилася.


Фото з табору