Обіцянки кандидатів у 126-му окрузі

Дата: 09.10.2014

Цьогорічні кандидати у народні депутати у своїх програмах «змагаються» обіцянками вирішити нові наболілі проблеми, що стосуються пост-майданних подій – забезпечення армії, енергетична незалежність, інформаційна безпека, відновлення територіальної цілісності тощо.

Майже у кожного кандидата у окрузі №126 (центр – м. Стрий) в програмі виборець зустріне «збільшення утричі видатків на армію», її переозброєння, повна мобілізація, розгортання професійної армії, національної гвардії, територіального ополчення, «оновлення особового складу силових органів», енергетична незалежність через запровадження енергозберігаючих технологій, альтернативної енергетики, диверсифікацію джерел енергопостачання. Схожих пунктів немає лише в Василя Романа і Миколи Кмітя. Відновлення ядерного статусу обіцяє Андрій Гергерт.

Спільними для меншої кількості кандидатів є питання адміністративної реформи та децентралізації (А. Кіт – «децентралізація влади при збереженні унітарності та соборності держави», Р. Козак – «Провести реформу місцевого самоврядування, значно розширивши права регіонів у відповідності з Європейською хартією місцевого самоврядування», О. Сидоренко – «децентралізація влади»), боротьби з корупцією, люстрації (Р. Козак – «заборонити займати державні посади мінімум на 10 років тим керівникам, які з 25 лютого 2010 р. по 22 лютого 2014 р. перебували у владі, підтримували зазіхання на територіальну цілісність України»), реформи судової системи (А. Гергерт – «широке запровадження інституту суду присяжних») та екології (Ю. Миськів – «екологічні технології в промисловому виробництві»).

Як і кожного виборчої кампанії, є кандидати, які обіцяють вирішити майже всі проблеми: створити робочі місця, підняти рівень освіти до європейського, і європейські стандарти впровадити в медицину, зменшити податки, зробити Україну лідером на світовому ринку сільськогосподарської продукції, залучити інвестиції. ну і звісно дороги та освітлення. Зокрема, в таких можливостях переконує громаду Андрій Гергерт.

Передвиборча програма колишнього голови Львівської ОДА Миколи Кмітя є найкоротшою за формою. Пріоритетним кандидат вважає «скасувати мажоритарну виборчу систему, обравши нову європейську модель, з її відкритими списками та прозорістю», а у всьому іншому він буде «досягати нашої мети шляхом реформ та законопроектів, що є чітко сформовані та викладені у програмі Політичної партії «Об’єднання Самопоміч».

Матеріал підготувала Іванна Фединчук, довготерміновий спостерігач у ВО №126.

Додаткова інформація:
Ірина Швець, прес-секретар кампанії спостереження у Львівській області – 063 628 68 40.