Одна комісія – троє членів від кандидата Ляшка

Дата: 16.04.2014

Сьогодні о 18:00 окружна виборча комісія № 120 (центр – Личаківський район м. Львів) проводила своє перше засідання. Не обійшлося без курйозів.

На початку засідання голова попросив усіх членів комісії розповісти про себе та свій досвід участі у виборчому процесі. Власне під час цього представлення троє з тринадцяти присутніх членів вказали, що вони представляють у комісії кандидата у Президенти Олега Ляшка.

Нагадаємо, що відповідно до ЗУ «Про вибори Президента України» кандидат мав право зробити лише по одному поданні щодо кандидатур до складу однієї окружної виборчої комісії (ч. 3 ст. 23 Закону). Тому, серед трьох членів комісії насправді лише один працював за поданням Олега Ляшка. Інші двоє були кандидатурами, поданими від кандидатів Сергія Тігіпка та Юрія Бойка, про що жінки не були до кінця поінформовані.

Детальніше:

Ірина Швець, прес-секретар кампанії спостереження Громадянської мережі ОПОРА у Львівській області – 032 254 61 63.

Довідково:

Громадське спостереження ОПОРИ – це сфера діяльності мережі, спрямована на об’єктивну оцінку процесу підготовки та проведення виборів, а також на запобігання порушенням виборчого законодавства через ефективно організований громадський контроль.

Починаючи з березня, ОПОРА проводить масштабну кампанію спостереження за позачерговими виборами Президента України, а також за проміжними парламентськими (83 округ) та позачерговими місцевими виборами. Організація співпрацює з 175 довготерміновими спостерігачами, які стежать за перебігом кампанії у всіх регіонах країни. У день голосування, 25 травня, до них долучаться ще 3 000 активістів для здійснення швидкого статистичного підрахунку голосів.