Оголошено конкурс на участь у Школі журналістських розслідувань

Дата: 25.11.2010

Конкурс на участь у Школі журналістських розслідуваньГромадянська мережа ОПОРА (Коломийське представництво, Івано-Франківська область) оголошує конкурс з відбору учасників Школи журналістських розслідувань, що проводитиметься протягом трьох днів у рамках проекту «Сприяння розвитку журналістських розслідувань у місцевій пресі» за фінансової підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

Учасниками проекту можуть бути як представники ЗМІ, так і журналісти, що не працюють на конкретне видання (вільні журналісти), а також представники НУО. Проект не обмежується лише Івано-Франківською областю, а тому його учасниками можуть бути представники різних регіонів України.

Вимоги до учасників:

Представники ЗМІ повинні володіти досвідом роботи у ЗМІ більше одного року, надіслати на електронну адресу координатора проекту власне резюме та коротке обґрунтування мотивації участі у проекті (максимальний обсяг не більше 0,5 сторінки).

Представники НУО повинні володіти досвідом роботи у громадському секторі не менше двох років, надіслати на електронну адресу координатора проекту власне резюме та коротке обґрунтування мотивації участі у проекті (максимальний обсяг не більше 0,5 сторінки). Додатковим критерієм відбору представників НУО є наявність досвіду створення журналістських матеріалів, який вони повинні підтвердити, надіславши авторам проекту на електронну пошту власні журналістські матеріали, що публікувались у друкованих ЗМІ чи інтернет-виданнях.

У результаті конкурсу заплановано відібрати 10 журналістів та 5 представників НУО, яких протягом трьох днів Школи журналістських розслідувань навчатимуть журналісти-практики з «Агенції журналістських розслідувань» (м. Львів, газета «Інформатор»). Сама Школа буде організована в останній декаді грудня, поблизу м. Коломиї (Івано-Франківська область).

Після завершення навчання учасники проекту матимуть можливість практично закріпити отримані знання, провівши власне журналістське розслідування, на яке зможуть отримати мікрогрантову фінансову підтримку на умовах конкурсу. Проект поєднує в собі як теоретичну, так і практичну складові, що зможуть ефективно використовуватись учасниками проекту у майбутній журналістській і громадській діяльності та сприятимуть подальшому зростанню впливу НУО і ЗМІ на розвиток громади.

Конкурс з відбору учасників Школи журналістських розслідувань триває з 11 листопада до 12 грудня 2010 року. Кінцевий термін подачі заявки 12 грудня 2010 року, до 18 години. Всі заявки, надіслані пізніше вказаного терміну, не розглядатимуться. Матеріали для участі у конкурсі надсилати електронною поштою на адресу: i.marunyak@opora.org.ua.

Всі витрати на проживання й харчування учасників проекту організатори беруть на себе. Незважаючи на те, що участь у Школі журналістських розслідувань повністю безкоштовна, проїзд до місця проведення Школи кожний учасник проекту оплачує самостійно. Таким чином, це буде підтвердженням серйозності намірів учасника проекту.

Проект реалізовується Громадянською мережею ОПОРА за фінансової підтримки Міжнародного фонду «Відродження». Інформаційні партнери проекту: Коломия ВЕБ Портал, газета «Інформатор», телеканал ZIK.

За детальнішою інформацією звертатися до координатора проекту:
тел. 8 (097) 729 07 09, 8 (063) 628 67 68
E-mail: i.marunyak@opora.org.ua
Іван Маруняк

Поштова адреса:
Громадянська мережа ОПОРА, проспект Грушевського 19/6, м. Коломия, Івано-Франківська обл., 78200