Опісля зауваження спостерігачів ОПОРИ у ДВК привезли інформаційні плакати про кандидатів-мажоритарників

Дата: 21.07.2019

О 8:30 спостерігачі ОПОРИ виявили, що на дільниці № 460876 у селі Вільховець Перемишлянського району не було інформаційних плакатів про кандидатів-мажоритарників. Були лише плакати з інформацією про політичні партії, які беруть участь у виборах.

Щодо цієї ситуації ОПОРА звернулася до голови ОВК №123 Миколи Городка. Опісля інформування керівника окружної виборчої комісії, на ДВК привезли плакати про кандидатів, які балотуються в окрузі.

За коментарями звертайтеся:
Тарас Радь, координатор спостереження Громадянської мережі ОПОРА за виборами у Львівській області
тел.: +38 098 765 86 22
e-mail:  lviv@opora.org.ua

Довідково: Спостереження ОПОРИ спрямоване на незаангажовану оцінку процесу підготовки та проведення виборів, сприяння чесним та вільним виборам, попередження порушень. Громадянська мережа ОПОРА проводить масштабну кампанію спостереження за позачерговими виборами до Верховної Ради. З моменту офіційного старту виборчої кампанії до спостереження залучено 253 спостерігачі по всій країні. А в день голосування 21 липня 2019 року до них долучаться ще понад 1 500 спостерігачів. Вони також здійснюватимуть паралельний підрахунок голосів (PVT – parallel vote tabulation) з метою отримання результатів виборів, що будуть набагато швидші за офіційні та точніші за екзит-поли. Крім того, ми моніторимо використання бюджетних ресурсів у цілях непрямої агітації, навчаємо правоохоронні органи щодо особливостей виборчого процесу, запустили мережу громадських омбудсменів із захисту виборчих прав громадян, оцінили виконання Україною рекомендацій міжнародних місій щодо виборчої реформи та займаємося просвітою виборців.

 

Веб-сайт | Фейсбук | Твіттер

(#вибори; #opora; #опора)