Оприлюднено перші рейтингові списки абітурієнтів, допущених до конкурсу та рекомендованих до зарахування на навчання у ВНЗ за кошти державного замовлення

Дата: 01.08.2011

Сьогодні, 1 серпня, Приймальні комісії вищих навчальних закладів оприлюднили перші рейтингові списки вступників, рекомендованих до зарахування на місця державного замовлення. Нагадаємо, що відповідно до умов прийому до вищих навчальних закладів України у 2011 р., рекомендування до зарахування на навчання на місця державного замовлення відбувається у три етапи: у перший, шостий та восьмий дні після останнього дня прийому заяв, а відповідно 1, 6 та 8 серпня.

Перший етап зарахування абітурієнтів триватиме з 1 по 5 серпня. Впродовж цього часу рекомендовані до зарахування абітурієнти мають подати до приймальних комісій оригінали документів. Якщо ж вступники не подали оригіналів документів у зазначений період, Приймальна комісія вилучає їх із рейтингового списку претендентів на навчання за кошти державного бюджету.

Другий етап зарахування триватиме впродовж 6 та 7 серпня. Приймальна комісія відкликає надані раніше рекомендації вступникам, які не подали оригіналів документів під час першого етапу зарахування абітурієнтів (1-5 серпня), а на вільні місця, відповідно до рейтингового списку, формує нові списки рекомендованих осіб з числа вступників, які не отримували рекомендацію раніше. Рейтингові списки другого етапу зарахування оприлюднюються 6 серпня.

Третій етап зарахування – 8-9 серпня. Приймальна комісія здійснює коригування рейтингових списків абітурієнтів, рекомендованих у другому етапі зарахування на навчання за кошти державного бюджету. Вона відкликає надані раніше рекомендації вступникам, які не подали оригіналів документів під час другого етапу зарахування абітурієнтів (6-7 серпня), а на вільні місця, відповідно до рейтингового списку, формує нові списки рекомендованих осіб з числа вступників, які не отримували рекомендацію раніше. Рейтингові списки третього етапу зарахування оприлюднюються 8 серпня.

Рейтингові списки вступників оприлюднюються на інформаційних стендах та веб-сайтах вищих навчальних закладів із зазначенням кількості балів абітурієнтів. Ці списки оновлюються при внесенні змін протягом строку проведення конкурсного відбору.

Рекомендації до зарахування вступників на навчання за рахунок коштів фізичних (юридичних) осіб надаються після завершення зарахування вступників на місця державного замовлення, однак не пізніше 25 серпня.