Перспективи взаємодії українських організацій громадянського суспільства з громадськими платформами Брюсселя: крок до євроінтеграції

Дата: 08.07.2010

Громадянська мережа ОПОРА має приємність запросити Вас на конференцію «Перспективи взаємодії українських організацій громадянського суспільства з громадськими платформами Брюсселя: крок до євроінтеграції».

Захід відбудеться 15 липня 2010 року в Києві (готель «Русь»).

Конференція має на меті оцінити рівень активності громадських організацій на загальноєвропейському рівні, окреслити можливості їхньої співпраці з інституціями Європейського Союзу та охарактеризувати інструменти впливу організацій громадянського суспільства на політику ЄС і просування реформ в Україні. Захід дасть можливість представникам українським ОГС більше дізнатися про природу європейських асоціацій (платформ), ефективність роботи мережевих організацій та шляхи налагодження співпраці з закордонними колегами.

Доповідачами на конференції будуть представники європейських мереж та громадських організацій з Брюсселя, Варшави, Софії, а також українські громадські діячі, які мають досвід співпраці з партнерами з країн Європейського Союзу.

Конференція включатиме обговорення трьох основних блоків питань:

  • презентація дослідження про європейські платформи та практику громадського лобіювання в ЄС;
  • погляд зсередини ЄС на перспективи співпраці громадських платформ – доповіді закордонних гостей;
  • досвід співпраці організацій громадянського суспільства ЄС та України – практичні поради та результати спільної роботи.

До участі у конференції запрошуються представники неурядових організацій, громадські експерти, представники міжнародних фондів, працівники ЗМІ. Зголоситися до участі у заході можна до 12 липня, надіславши листа на електронну скриньку lviv@opora.org.ua (до 15:00).

Організатори, зі свого боку, оплачують проїзд (купе) та харчування учасників.

Захід відбудеться за підтримки «Європейської програми» Міжнародного фонду «Відродження».