«Розбирали певні кейси, якщо в майбутньому будуть в нас такі випадки, щоб на практиці з ними справитися. Наприклад, розміщення реклами на білбордах, будинках, державних установах. Також часто на практиці в нас були питання включення або невключення виборців у список», – розповів заступник командира 3 батальйону Патрульної поліції Львівщини Андрій Пушкар.

Слідча ГУНП у Львівській області Олеся Цап додала: «Ситуації, зокрема порушення виборчого законодавства з якими ми зустрічалися на практиці – фотографування та пошкодження бюлетенів, видача їх одній особі більше, ніж один раз, а також пошкодження скриньок. З’ясували моменти по цьому, бо це дуже актуально».

За коментарями звертайтесь:

Андрій Токарський, керівник проекту ОПОРИ «Ефективна поліція – забезпечення законності виборчого процесу»

тел.: 067 913 15 05

e-mail: a.tokarskyj@opora.org.ua

Довідково: Ця ініціатива реалізується Всеукраїнською громадською організацією «Громадянська мережа «ОПОРА» в рамках проекту «Зміцнення законодавчих та виборчих процесів шляхом посилення громадської участі та надання технічної допомоги», який здійснюється Міжнародною фундацією виборчих систем (IFES) за британської допомоги від уряду Великої Британії. Будь-які думки, викладені в цьому документі, належать авторам і не обов’язково відображають погляди уряду Великої Британії