Попередні результати довиборів до Львівської обласної ради: 6 опозиціонерів та 1 регіонал

Дата: 08.04.2013

За попередніми результатами проміжних виборів до Львівської обласної ради 7 квітня на шести з семи виборчих округах перемагають кандидати від опозиції.

У ВО №2, що об’єднує три райони Львова, переконливу перемогу здобув протеже Ірини Фаріон та її колега по викладацькій роботі Йосиф Ситник. На другому місці опинилася кандидат від НРУ Лідія Бойчишин.

Екс-голову фракції ВО «Свобода» у облраді, а тепер нардепа – Ірину Сех замінить її довірена особа на парламентських виборах – Юрій Шаваров (ВО №19, Броди). У цьому ж районі, проте на окрузі №20, перемогу здобув ще один свободівець – Роман Ковальчук. Він прийде у обласну раду на місце колишнього голови ради Олега Панькевича.

Єдиний опозиційний кандидат за квотою «УДАРу» Володимир Саган переміг на окрузі №24 (Городок). Саме тут у 2012 виборці проголосували за Ярослава Дубневича, що дало йому шанс потрапити до Верховної Ради. До слова, Саган під час виборчої кампанії Дубневича керував штабом останнього.

У Кам’янко-Бузькому районі (ВО №34) симпатії виборців були на стороні єдиного опозиційного кандидата Михайла Костюка, сільського голови села Банюнин. Він обійняв крісло депутат ЛОР замість свободівця Михайла Блавацького.

Одна тисяча голосів дозволила вибороти перемогу кандидату від «Батьківщини» Івану Стецьковичу (ВО №58, Яворів). Другу позицію посів представник Партії Регіонів, голова Яворівської райдержадміністрації Микола Романюк.

Єдиним опозиційним кандидатом, який програв провладному, є Степан Цмоканич – голова Сколівського осередку «Батьківщини» (ВО №47). Таким чином, на місце брата Олега Тягнибока – Андрія, до облради проходить голова Сколівської РДА Михайло Гнатишин. Різниця голосів за попередніми підрахунками склала всього 121 голос на користь представника Партії регіонів.

За інформацією Львівської обласної виборчої комісії, на дільниці у день голосування прийшло 112 755 виборців (23,2%).

Детальніше:
Ірина Швець,
Львівське представництво Громадянської мережі ОПОРА,
063 628 68 40.