Презентація збірки віршів Богдана Сольчаника – «Кухні мого покоління»

Дата: 22.07.2014

25 липня в дворику Музею Ідей (вул. Валова, 18) близькі та друзі Богдана Сольчаника презентуватимуть збірку його віршів – «Кухні мого покоління». Початок презентації о 19:00.

Збірка містить особисту, суспільну та любовну лірику, написану у період з 2002 по 2013 рік. Вірші, що увійшли до книжки, розкривають світогляд автора, його  внутрішні переживання та ставлення до подій сучасності.

Запрошуємо усіх, хто знав Богдана – його товаришів, колег, студентів. Присутні зможуть отримати примірник книги.

***

Богдан Сольчаник народився та виріс у Старому Самборі. Після закінчення школи, вступає на історичний факультет Львівського національного університет імені Івана Франка, а згодом робить вибір на користь соціології й закінчує магістерську програму з цієї дисципліни. Працюючи над дисертацією при Варшавському університеті, з 2013 р. починає викладати в Українському Католицькому Університеті.

Попри плідну наукову роботу, Богдан є активним учасником громадського життя Львова. Ще з 2003-го він долучається до протестних студентських середовищ. Пізніше, повернувшись з навчання у Польщі, організовує пікети на захист жителів Врадівки та мріє започаткувати власний аналітичний центр.

20 лютого 2014 року Богдана не стало.  Снайперська куля забрала його життя на вул. Інститутській у Києві під час трагічних подій Революції Гідності.

Детальніше про презентацію: Ірина Швець, 032 254 61 63.