Ще одна проща для виборців

Дата: 12.09.2012

Кандидат-самовисуванець у 118 виборчому окрузі (місто Львів, Личаківський район) Богдан Дубневич запрошує на чергову прощу. Цього разу вірян закликають відвідати 30 вересня Гошівську Чудотворну Ікону Матері Божої. Як і раніше, поїздка безкоштовна.

У поштових скринька львів’ян з’явилась чергова листівка Благодійної організації «Фонд братів Дубневичів». На листівці з однієї сторони подано текст самого запрошення. В тексті також вказано куди саме потрібно звернутися вірянам, щоб записатися на прощу. Внизу – заманливий текст «Поїздка на прощу – БЕЗКОШТОВНА!!!».

На звороті листівки розміщена програма заходу. Згідно з текстом, віряни, які зголосяться на поїздку, наприкінці отримають безкоштовний ілюстрований фотоальбом з відзнятими моментами заходу. У підвалі листівки дрібним текстом подані вихідні відомості та тираж.

Подібну щедрість у передвиборчий та довиборчий період Богдан Дубневич проявляє вже не вперше. 14-15 липня за його підтримки прочани мали можливість побувати у Маріїйському духовному центрі Зарваниця. Як і цього разу, липнева поїздка була безкоштовною.

Що цікаво, в оголошеннях про прощі як місця «з питань поїздки» вказані адреси захристій храмів та церков. Таким чином, релігійні організацій безпосередньо чи опосередковано стають залученими у агітаційній діяльності. На думку спостерігачів Громадянської мережі ОПОРА, пан Дубневич робить добру справу, проте, у передвиборчий період, він міг би утриматись від згадування про себе чи про свій фонд на анонсах таких релігійних заходів.

Листівка Дубневичів із запрошенням на прощуЛистівка Дубневичів із запрошенням на прощу

Детальніше: Андрій Дутчак, Координатор спостереження за парламентськими виборами-2012 у Львівській області + 38 063 628 68 44