Стали відомими довірені особи Тимошенко у Львівській області

Дата: 14.04.2014

Юлія Тимошенко матиме своїх довірених осіб у кожному виборчому окрузі Львівщини. На сайті ЦВК уже оприлюднено відповідний список. Так, у територіальних виборчих округах, що охоплюють місто Львів, кандидата представлятимуть заступник голови Львівської міської партійної організації ВО “Батьківщина” Юрій Гудима (118 округ), підприємець Володимир Жеребецький (117), помічник народного депутата України Ігоря Васюника, юрист Маркіян Дмитрасевич (119) та пенсіонерка Дарія Чижович.

У районах області Тимошенко представлятимуть заступник директора ПП “Авто-транс-сервіс Ігор Сидор (121 округ), лікар-хірург Жовківської центральної районної лікарні Зеновій Бліхарський (122), помічник нардепа Лідії Котеляк Галина Грицина (123),  голова Яворівської районної організації профспілки працівників освіти і науки Ярослава Кобиця (124), директор ТОВ “КВК-Еско” Ярослав Кіндзер (125), безробітний Андрій Андриїшин (126), доцент Дрогобицького державного педагогічного університету Ярослав Комарницький (127), директор ДП “Укрполмедіа-ТОВ “Укрпол ЛТД” Лілія Цалин (128).

Нагадаємо, що довірені особи кандидата мають право вести агітацію за кандидата. Вони також сприяють йому у проведенні виборчого процесу, представляють його інтереси у відносинах з виборчими комісіями, іншими державними органами та органами місцевого самоврядування, засобами масової інформації, об’єднаннями громадян та виборцями (ст. 67 ЗУ «Про вибори Президента України»).

За коментарями звертайтеся до:
Андрій Дутчак
координатор громадського спостереження за виборами Президента України у Львівській області
(032) 254 61 63
Довідково:
Громадське спостереження ОПОРИ – це сфера діяльності мережі, спрямована на об’єктивну оцінку процесу підготовки та проведення виборів, а також на запобігання порушенням виборчого законодавства через ефективно організований громадський контроль.
Починаючи з березня, ОПОРА проводить масштабну кампанію спостереження за позачерговими виборами Президента України, а також за проміжними парламентськими (83 округ) та позачерговими місцевими виборами. Організація співпрацює з 175 довготерміновими спостерігачами, які стежать за перебігом кампанії у всіх регіонах країни. У день голосування, 25 травня, до них долучаться ще 3000 активістів для здійснення швидкого статистичного підрахунку голосів.