У день виборів у Львові порушують правила ведення агітації

Дата: 25.05.2014

Біля ринку «Привокзальний» у Львові в день виборів, 25 травня, спостерігачі ОПОРИ зафіксували білборд з агітацією за кандидата Дмитра Яроша. На білборді традиційно зображено його візитку.

Такий факт слід розцінювати як порушення правил ведення агітації. Нагадаємо, стаття 57 ЗУ «Про вибори Президента України» чітко визначає, що будь-яка передвиборна агітація закінчується о 24 годині останньої п’ятниці перед днем виборів.

porushennya agitatsii Yarosh

Детальніше:
Ірина Швець, прес-секретар кампанії спостереження Громадянської мережі ОПОРА у Львівській області – 032 254 61 63.

Довідково:

Громадське спостереження ОПОРИ – це сфера діяльності мережі, спрямована на об’єктивну оцінку процесу підготовки та проведення виборів, а також на запобігання порушенням виборчого законодавства через ефективно організований громадський контроль.

Починаючи з березня, ОПОРА проводить масштабну кампанію спостереження за позачерговими виборами Президента України, а також за проміжними парламентськими (83 округ) та позачерговими місцевими виборами. Організація співпрацює з 175 довготерміновими спостерігачами, які стежать за перебігом кампанії у всіх регіонах країни. У день голосування, 25 травня, до них долучаться ще 3000 активістів для здійснення швидкого статистичного підрахунку голосів.