У Львові зафіксовано перші приклади антиагітації

Дата: 30.09.2014

У Львові зявилися перші антиагітаційні матеріали, спрямовані проти Президента України Петра Порошенка та його політики щодо розвязання конфлікту на Сході країни.

З агітаційних наметів «Підтримуй референдум за вступ до НАТО» виборці отримуюють випуски газети «Вечірні Вісті». Друкований засіб інформації позиціонує себе спецпроект всеукраїнської суспільно-політичної газети, проте, зважаючи на велику кількість позитивних статей про ВО «Батьківщина» та намети, з яких їх розповсюджують, можна зробити висновок про явну заангажованість видання.

VV_Poroshenko

Основний месидж, який намагаються донести до львів’ян, стосується здачі інтересів Донбасу. У матеріалах газети, виборців переконують, що «частину території Донбасу за рішенням парламенту передали Росії», «російські війська можуть безперешкодно залишатися на території України» та що «на три роки буде узаконено владу терористів».

Після цього, поруч з фото Юлії Тимошенко, читачам пропонується план порятунку країни. Лідерка «Батьківщини» обіцяє добитися скасування путінських законів, яким легалізували «окупацію України».

Наразі інших прикладів антиагітації у Львові не виявлено.

Додаткова інформація:
Ірина Швець, прес-секретар кампанії спостереження у Львівській області – 063 628 68 40.