У міській раді відкрито Ресурсний центр для ОСББ

Дата: 04.10.2010

У міській раді відкрито Ресурсний центр для ОСББСьогодні у приміщенні Ратуші відкрито Ресурсний центр для розвитку Об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ). Такий Центр для ОСББ є першим в Україні, відзначають фахівці.

На відкриття центру приїхали багато почесних гостей, зокрема, керівник житлово-комунальних програм «Громадянської мережі ОПОРА» Тетяна Бойко, яка під час відкриття зауважила, що підтримує міського голову, що альтернативи ОСББ сьогодні не має: «Це єдине вікно для всіх, хто має або хоче створити ОСББ у Львові. Тут всі або керівники ОСББ або прості мешканці зможуть отримати як фахову консультацію, так і належну організаційну підтримку».

Нагадаємо, Центр створено за сприянням проекту «Реформа міського теплозабезпечення» та його партнерами – Інститутом місцевого розвитку та «Громадянської мережі ОПОРА» у тісній співпраці з Львівською міською радою та Міністерством з питань житлово-комунального господарства України.

«Такий центр вперше створено у Львові і чи не вперше в Україні. У ньому людина, яка займається ОСББ, отримує повагу і підтримку від фахових консультантів. Для нас відкриття такого центру – це наступний крок у стосунках влади та львів’ян з метою реформування системи ЖКГ на таку, яка дійсно працює на благо самої громади», – зазначив мер Львова Андрій Садовий.

Окрім цього сьогодні під час урочистого відкриття було прийнято першого клієнта Центру. Керівникові ОСББ «Замарстинів 150» Якиміву Ігорю міський голова вручив документи, згідно з якими мешканці ОСББ отримали будинок на свій баланс. Це об’єднання стало вже 371 у Львові.

Нагадаємо, що за 4 роки на фінансову підтримку ОСББ Львівська міська рада виділила понад 11 млн грн.

Сайт ОСББ: країна відповідальних власників
Джерело публікації

Світлини з заходу: