В Яворівському районі спостереження ведуть «липові» спостерігачі

Дата: 25.05.2014

У Яворівському районі на дільниці №461643 (с. Поруденко) спостерігачі ОПОРИ виявили присутність спостерігача від громадської організації, яка не має права вести спостереження. Про це ОПОРА повідомила окружком, аби вона вжила відповідних заходів.

Так, у виявлена особа має при собі посвідчення офіційного спостерігача від громадської організації «Управління захисту населення (Яворівська державна районна адміністрація)». Однак, відповідно до процедури набуття статусу офіційного спостерігача від громадської організації така організація перш за все мала бути зареєстрована в ЦВК. Копія цього рішення мала надаватися у пакеті документів для реєстрації офіційних спостерігачів у окружних комісіях. Проте, у переліку організацій, які мають право мати спостерігачів вищевказаної організації немає. Така ситуація є результатом того, що члени ОВК неналежно перевіряли відповідні подання для реєстрації спостерігачів.

Як з’ясувала ОПОРА, окружна виборча комісія видала 5 посвідчень спостерігачам від цієї організації.  Наразі їх будуть відкликати.

Детальніше:

Ірина Швець, прес-секретар кампанії спостереження Громадянської мережі ОПОРА у Львівській області – 032 254 61 63.