Відбір громадських спостерігачів за проведенням зовнішнього незалежного оцінювання

Дата: 05.05.2010

Громадянська мережа ОПОРА оголошує відбір громадських спостерігачів за проведенням зовнішнього незалежного оцінювання у 2010 р.

Відбір громадських спостерігачів за проведенням зовнішнього незалежного оцінюванняЗважаючи на інформаційні війни та спекулювання навколо теми реформування освіти, ми пропонуємо Вам можливість особисто проконтролювати процес перевірки знань учнів та оцінити професійність проведення зовнішнього незалежного оцінювання як визначальної складової для вступу до ВНЗ. Громадські спостерігачі будуть присутні у пунктах тестування (в коридорах та аудиторіях, де абітурієнти писатимуть тести), спілкуватимуться з відповідальними за пункт тестування та інструкторами, слідкуватимуть за дотриманням правил та процедур ЗНО учасниками та персоналом.

Для бажаючих стати громадським спостерігачем, просимо заповнити відповідну анкету та обрати предмети для спостереження (до 26 травня 2010 р.). ГМ ОПОРА забезпечує спостерігачів необхідною інформацією про проведення зовнішнього незалежного оцінювання, а також вичерпним інструктажем щодо прав та обов’язків спостерігачів. Кожен зареєстрований спостерігач отримає іменне посвідчення, видане Львівським регіональним центром оцінювання якості освіти.

Запрошуємо до участі у громадському спостереженні представників батьківських комітетів, ЗМІ, громадських організацій та всіх свідомих громадян, яким виповнилося 18 років.

За додатковою інформацією звертайтеся за телефоном 254-61-63 та електронною адресою o.strelyuk@opora.org.ua.

Контактна особа – Ольга Стрелюк

Відбір спостерігачів завершено.