Завершено: відбір спостерігачів за виборами народних депутатів України 2012 року у Львівській області

Дата: 04.10.2012

Львівське представництво Громадянської мережі ОПОРА оголошує початок відбору спостерігачів за виборами народних депутатів України 2012 року у Львівській області. Для участі у спостереженні Вам необхідно мати 18 років і більше, бути громадянином України, мати можливість перебувати на визначеній виборчій дільниці в день виборів (28 жовтня) з 7 ранку і до закінчення підрахунку голосів.

Для того щоб потрапити у список спостерігачів, заповніть форму, подану нижче. Після цього, ми Вам зателефонуємо та повідомимо про дату проведення навчань для громадських спостерігачів у Львові. На семінарі Ви отримаєте всю необхідну інформацію про особливості ведення спостереження, а також ознайомитесь з нормативно-правовою базою. Номер дільниці, на якій Ви спостерігатимете, буде визначено під час семінару.

Відбір завершено

Часті питання:

  • Чи буде можливість самостійно обрати дільницю для спостереження? На жаль, такої можливості не буде. Більшість дільниць для спостереження будуть розташовані за межами Львова.
  • Яким чином спостерігачі добиратимуться до дільниць? До’їзд до місця спостереження та повернення спостерігача назад, за винятком міста Львова, забезпечується організаторами.
  • Чи буде спеціальне навчання для спостерігачів? Так, таке навчання буде після завершення відбору кандидатів. Про дату та місце навчання кожного спостерігача повідомлять по телефону.

Відбір спостерігачів триває до 18:00 22 жовтня. Про результати відбору всіх подавачів буде повідомлено на електронну скриньку.

Якщо у вас виникли додаткові запитання, звертайтесь за номером (032) 254-61-63.

Вся інформація, яку користувачі надають при реєстрації, розташована на серверах компанії Google і підпадає під правила та умови користування сервісами цієї компанії. Громадянська мережа ОПОРА не передає відомості про спостерігачів та кандидатів третім особам без їхньої на те згоди.