Володимир Гірняк і «Громадянська позиція» у Львові пишуть «Програму позитивних змін»

Дата: 07.09.2015

Напередодні офіційного старту виборчого процесу чергових виборів до місцевих рад, 6 вересня 2015 року у Львові на площі перед гімназією ім. В. Симоненка політична партія “Громадянська позиція”, майбутній кандидат у мери Львова від цієї партії Володимир Гірняк та “Правий сектор-Захід” провели круглий стіл стратегії розвитку Львова під назвою “Програма позитивних змін”. Формат проведення поєднував у собі як форму громадської ініціативи, так і передвиборний захід, що передбачав зустріч з виборцями.

P1012947

За словами організаторів круглий стіл є першим із трьох запланованих заходів. За його підсумками буде розроблена передвиборча програма місцевої організації «Громадянська позиція» та Володимира Гірняка, публічна презентація якої має відбутися 27 вересня у центрі міста. Нагадаємо, що чинне законодавство про місцеві вибори не вимагає від політичних партій та кандидатів на посаду міського голови оприлюднювати передвиборчі програми.

Напередодні заходу агітатори розклеювали листівки (подекуди порушуючи правила благоустрою) та роздавали партійну газету «Громадянська позиція» (вересень, №16) у Франківському, Сихівському та частково Залізничному районах міста, закликаючи мешканців взяти у ньому участь.

Серед організаторів круглого столу голова обласної організації «Громадянська позиція» та керівник обласного штабу партії Анатолій Забарило та потенційний кандидат на посаду міського голови Львова від цієї партії депутат Львівської міської ради Володимир Гірняк. Зі слів останнього пропозицію стати членом партії та кандидувати від імені партії йому запропонував лідер «Громадянської позиції» Анатолій Гриценко.

У своїх виступах організатори переконували, що метою заходу є залучення пересічних мешканців до спільного опрацювання стратегії розвитку міста Львова під назвою «Програма позитивних змін». Якщо простежити за серією білбордів на підтримку Володимира Гірняка, то можна зробити висновок, що центральним лозунгом його передвиборчої кампанії стане гасло «Лідер позитивних змін». До слова, така зовнішня реклама з зображенням потенційного кандидата з’явилася у Львові задовго до старту виборчої кампанії. В коментарі спостерігачу ОПОРИ Гірняк пояснив, що під «позитивними змінами» слід розуміти комплекс заходів з покращення ситуації у господарстві міста (транспорт, водопостачання, екологія), інвестиційного клімату, створення робочих місць тощо. Зі слів Володимира Гірняка, на даний момент він вже встиг провести близько 150 зустрічей з мешканцями.

P1012935

У свою чергу Анатолій Забарило повідомив про те, що 5 вересня відбувся з’їзд партії, на якому серед іншого розглядалося питання участі партії у виборах до місцевих рад. ««Громадянська позиція» покриватиме усі округи у виборах до львівської обласної, міської та районних рад області, а також до окремих селищних та сільських рад», – ділиться Забарило. Попри те, що процес підбору кандидатів триває, на переконання Володимира Гірняка, у списках буде близько 20% партійців, тоді як 80% – безпартійні та громадські активісти.

 

Детальніше:
Тарас Радь, довготерміновий спостерігач мережі ОПОРА – 0638346068.