Вступна кампанія: у Львові все спокійно

Дата: 04.08.2010

Вступна кампанія: у Львові все спокійно

Громадянська мережа ОПОРА в рамках моніторингу вступної кампанії у львівських ВНЗ здійснила перевірку призерів олімпіад та конкурсів-захистів Малої академії наук, що очолюють рейтингові списки.

Спостерігачі Громадянської мережі ОПОРА переглянули рейтингові списки 29 вищих навчальних закладів. Найбільша кількість призерів конкурсів виявили бажання стати студентами Львівського національного університету ім. Івана Франка – туди подано 38 дипломів, до Національного університету «Львівська політехніка» – 7, до Львівського національного медичного університету ім. Данила Галицького – 4, до Дрогобицького державного педагогічного університету ім. Івана Франка – 2 дипломи, до Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Гжицького – 1 диплом.

Прізвища призерів, що мають право претендувати на позаконкурсний вступ до вищих навчальних закладів, було звірено з прізвищами, вказаними у Наказі МОН №504 «Про підсумки Всеукраїнських учнівських олімпіад і турнірів 2009/2010 навчального року», та у Наказі №536 «Про підсумки проведення III етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у 2010 році». Результати перевірки позитивні: абітурієнти львівських вишів не намагалися обдурити приймальні комісії та подавати фальшиві чи невідповідні дипломи переможців.

Варто наголосити, що в п’ятницю, 6 серпня, ВНЗ зобов’язані оприлюднити списки осіб, рекомендованих до зарахування, на офіційних стендах приймальної комісії, а також на веб-сайті навчального закладу. Громадянська мережа ОПОРА слідкуватиме, щоб усі навчальні заклади Львова зробили це вчасно, аби абітурієнти, що не проживають у Львові, встигли подати оригінали документів.

Довідка: Нагадуємо, що відповідно до Умов прийому до ВНЗ 2010 року, учасники міжнародних олімпіад, призери (особи, нагороджені дипломами I – III ступенів) IV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових предметів та призери (особи, нагороджені дипломами I – III ступенів) III етапу Всеукраїнських конкурсів-захистів науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України зараховуються до рейтингового списку абітурієнтів одразу після осіб, що вступають поза конкурсом та рекомендованих за результатами співбесід (Відповідно до п.15.2 Умов прийому). Тобто такі абітурієнти, маючи нижчі сумарні бали за результатами тестування, до яких додається середній бал атестату, можуть опинитися у рейтингу вище, ніж абітурієнти, які вступають за загальним конкурсом.

Контактні особи (громадські спостерігачі за вступною кампанією у Львівській області, Громадянська мережа ОПОРА):

Назар Матківський – 063 628 68 38
Ксеня Дітчук – 063 314 32 83