З Днем Народження, ОПОРА!

Дата: 14.12.2010

5 років тому, 14 грудня, у 24 областях України активісти невідомої нікому організації провели дивакувату акцію – посеред центральних площ спорудили трикутні чорні піраміди. Вони не протестували проти чогось, не вимагали когось покарати. Вони просто хотіли привернути увагу до трьох основ громадянського суспільства: Відповідальності, Солідарності, Активності.

Сьогодні символ піраміди та напис ОПОРА відомий багатьом. Щоправда, про три основи, з яких колись починала мережа, вже призабули. Тому, пропонуємо переглянути 40-секундний сюжет місцевого телебачення про першу акцію Громадянської мережі ОПОРА у Львові. Отож, як це було:

Львівське представництво Громадянської мережі ОПОРА вітає всю мережу, всі осередки та партнерські організації, всіх громадян, які колись, тим чи іншим чином, долучалися до нашої роботи з нашим п`ятим Днем Народження. Ми впевнені, що ці 5 років пролетіли не даремно і, поруч з яскравими спогадами, позитивним досвідом та корисними знаннями, кожен з нас отримав щось більше, свою частинку цілого, великої родини під назвою Громадянська мережа ОПОРА.

Зі святом вас, громадяни!

.