Запрошуємо на зустріч з директором правових програм Лабораторії законодавчих ініціатив Денисом Ковриженком

Дата: 21.11.2011

Денис КовриженкоГромадянська мережа ОПОРА запрошує львівських журналістів на зустріч з директором правових програм Лабораторії законодавчих ініціатив (Київ) Денисом Ковриженком, присвячену обговоренню наслідків прийняття нового закону «Про вибори народних депутатів України» (№9265-Д від 17.11. 2011 р.).

Денис Ковриженко – експерт з питань публічного права, зокрема парламентаризму; взаємодії гілок влади; загальнодержавних і місцевих виборів та референдумів; політичних партій; ЗМІ та телекомунікацій; корупції; державних закупівель. Є розробником/співавтором законопроектів з питань виборів, телекомунікацій, регулювання лобістської діяльності, державного фінансування політичних партій, окремі з яких було прийнято парламентом та підписано Президентом (Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв’язку із запровадженням державного фінансування політичних партій»). Автор і співавтор близько 60 публікацій.

Зустріч проходитиме у форматі «чаювання з журналістами» і передбачатиме вільне обговорення останніх новин із столичного громадсько-політичного середовища щодо виборчого законодавства. Окрема увага буде приділена ролі, що відводиться засобам масової інформації під час наступних парламентських виборів.

Експерт також може надати інформацію про особливості проведення виборів при різних виборчих системах, проаналізувати, яка з них є найкращою перспективою для України.

Зустріч відбудеться 24 листопада (четвер), за адресою: Львів, вул. Богомольця, 6/2 (Центр міської історії Центрально-Східної Європи). Початок о 17:00.

Для участі у заході просимо заповнити форму.

Захід проходитиме в рамках загальнонаціональної кампанії з обговорення виборчої реформи в Україні, ініційованої Громадським консорціумом виборчих ініціатив, до якого входять чотири громадські організації (Громадянська мережа ОПОРА, Комітет виборців України, Лабораторія законодавчих ініціатив та Український незалежний центр політичних досліджень).

З останніми актуальними публікаціями авторства та співавторства Дениса Ковриженка можна ознайомитися за цими посиланнями:

Детальніша інформація: Андрій Дутчак, 254 61 63, juta@opora.org.ua