Завершено: Запрошуємо на спостереження за ЗНО!

Дата: 09.05.2011

Запрошуємо на спостереження за ЗНО

Громадянська мережа «ОПОРА» оголошує відбір громадських спостерігачів за проведенням зовнішнього незалежного оцінювання у 2011 році. Вже четвертий рік поспіль спостерігачі «ОПОРИ» надаватимуть об’єктивну оцінку процесу перевірки знань, відслідковуючи дотримання нормативних процедур, які регулюють проведення незалежного оцінювання знань як учасниками ЗНО, так і персоналом пунктів тестування. Разом з тим, проводячи громадське спостереження по всій Україні, ми сприяємо забезпеченню рівних умов для всіх учасників оцінювання – від столиці до маленького районного містечка.

Громадське спостереження за процедурами ЗНО передбачає присутність спостерігача у пункті тестування на всьому етапі перевірки знань, а також під час пакування бланків відповідей до відповідних контейнерів. Після закриття пункту тестуваня громадський спостерігач повинен надіслати на опорівський сервер sms-звіт та отримати протокол про завершення процесу перевірки знань.

Нагадуємо, громадськими спостерігачами можуть бути особи, які досягли 18-річного віку, успішно пройшли навчальний тренінг та отримали посвідчення Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти. З основними нормативними документами, що регулюють процес підготовки та проведення ЗНО у 2011 р., а також Положенням про громадський контроль можна ознайомитися за цими посиланнями:

Зареєструватися для спостереження за ЗНО можна до 12:00 27 травня 2011 р.

У разі виникнення додаткових питань звертайтеся за тел.: 254-61-63 та електронною скринькою: o.strelyuk@opora.org.ua

Реєстрацію завершено