Запрошуємо на навчальні тренінги з громадського контролю

Дата: 10.10.2008

Стартує третій етап проекту «Підтримка середовища громадських моніторингових організацій в Україні».

20 тренерів, представників українських моніторингових організацій, які брали участь у „Програмі навчання українських тренерів з моніторингу в Польщі” проводитимуть навчальні тренінги з громадського контролю. Основні навчальні модулі: „Планування кампанії громадського контролю”, “Методологія та інструментарій проведення кампаній громадського контролю”, „Юридичні аспекти проведення громадських моніторингів”, „Активізація та залучення до кампанії громадського контролю”, „Інформаційна складова кампанії громадського контролю”.

До участі у тренінгах запрошуються громадські діячі та активісти, які здійснюють діяльність у сфері громадського контролю та моніторингу.

Щоб стати учасником тренінгу, необхідно надіслати анкету на електронну адресу організатора у визначеному місті. За результатами відбору учасники отримають запрошення. Участь у тренінгу є безкоштовною.

Тренінги проводяться в рамках проекту «Підтримка середовища громадських моніторингових організацій в Україні» Громадянської мережі ОПОРА та Асоціації лідерів локальних громадських груп (Польща) за фінансової підтримки Програми «Польська допомога» Міністерства Закордонних Справ Республіки Польща в 2008 році.

Подивитися розклад тренінгів та стягнути анкету до участі можна за цим посиланням.