Завтра у Львові розпочнеться ФСІ II

Дата: 05.05.2010

Завтра у Львові розпочнеться ІІ Форум соціальних інвестиційЗавтра у Львові розпочнеться ІІ Форум соціальних інвестицій. ФСІ ІІ – це публічна ініціатива МГО «Академія української молоді» та Львівської міської ради, спрямована на об’єднання зусиль влади, бізнесу та громадського сектору у реалізації соціальних проектів, необхідних для вирішення типових проблем громад великих міст.

Ідея Форуму полягає у залученні громадськості до участі у місцевому та регіональному розвитку, генеруванні ідей щодо вирішення суспільних проблем, пошук однодумців та формування команд для реалізації перспективних проектів.

В рамках ІІ Форуму соціальних інвестицій учасникам буде представлено для розгляду найбільш вдалі моделі інноваційних соціальних проектів спрямованих на вирішення проблем громад, які були успішно реалізовані в Україні та Польщі.

Для соціальних інвесторів Форум стане доброю нагодою представити власні напрацювання та пріоритети, почерпнути нові ідеї. Добрим «меседжем» для розвитку «третього сектору» в Україні стане співучасть у форумі представників бізнесу та влади, які теж здійснюють соціальне інвестування в інноваційні проекти.

Форум відбудеться 6-7 травня (четвер і п’ятниця) 2010 року. Очікується, що у ІІ Форумі соціальних інвестицій візьме участь не менше 300 представників влади, НУО, бізнесу, фундацій та ЗМІ, з них не менше 20 представників міжнародних інвестиційних і донорських інституцій, зацікавлених у реалізації інноваційних соціальних проектів.

Форум складатиметься з двох частин «Презентації «історій успіху» та «Презентації програм соціальних інвесторів». «Презентації «історій успіху» передбачає представлення громадськими організаціями успішних практик вирішення проблем громади України та Польщі. Натомість у рамках «Презентації програм соціальних інвесторів» грантодавці представлять гостям форуму свої актуальні програми та пріоритети.

Особливу увагу в рамках форуму буде зосереджено на питанні впровадження в Україні практики «відсоткової філантропії». Даному питанню буде присвячено круглий стіл «Розвиток відсоткової філантропії в Україні», очікується, що у ньому візьмуть участь депутати Верховної Ради України та посли Сейму Республіки Польщі.

ІІ Форум соціальних інвестицій – це добра нагода для кожного зробити свій внесок у налагодження суспільного діалогу та розбудову громадянського суспільства в Україні.

Сайт проекту

Не забудьте відвідати Секція № 2 «Адвокасі кампанії та лобіювання інтересів громади на місцевому рівні», яку модеруватиме наш активіст.