Звернення Громадянської мережі ОПОРА до Президента України

Дата: 23.11.2010

Шановний пане Президенте!

Звернення Громадянської мережі ОПОРА до Президента України
Дозвольте висловити Вам щиру вдячність за увагу до проблеми формування відповідального власника житла в Україні (ОСББ).


На виконання Доручення Президента України Прем’єр-міністру України опрацювати питання удосконалення нормативно-правової бази щодо створення i функціонування об’єднань співвласників багатоквартирних будинків та забезпечити розроблення i прийняття необхідних проектів нормативно-правових актів від 10.10.2010 р. № 1-1/2427, на виконання доручення Прем’єр-міністра України від 16.10.10 № 61938/1/1-10, Віце-Прем’єр Miнicтp В. Тихонов надав доручення Центральним органам виконавчої влади щодо вирішення спірних питань щодо створення, діяльності та ліквідації ОСББ (№ 12/20-14-1527 від 25.10.10 р.), а Міністерство житлово-комунального господарства України підготувало проект закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо створення та діяльності об’єднань співвласників багатоквартирних будинків», який дозволяє розв’язати ocновні проблеми ОСББ. До розробки цього документу були залучені представники громадських організацій та голови ОСББ.

Громадянська мережа ОПОРА висловлює свою підтримку даному законопроекту та просить Вас забезпечити його найшвидше просування та підтримку у Верховній Раді України.

Ми просимо Вас взяти під свій контроль підготовку Центральними органами виконавчої влади роз’яснювальних листів щодо спipних питань при створенні та діяльності ОСББ.

Також ми сподіваємося на тривалий діалог i співпрацю з Міністерством житлово-комунального господарства, адже попереду – ще тривала робота для запровадження реформ у житлово-комунальній галузі: Зміна відносин на ринку житлово-комунальних послуг, сприяння впровадженню енергоощадних заходів у багатоквартирних будинках, залучення банківського сектору до надання кредитних pecypciв для ОСББ тощо.

3 повагою, Kepiвник житлово-комунальних програм ГМ ОПОРА
Тетяна Бойко