Львівщина: в Яворівському районі один із виборців порвав бюлетень, інший – виніс за межі дільниці і спалив

Дата: 25.10.2020

О 13:50 один із виборці виніс бюлетень за межі приміщення дільничної виборчої комісії №461589 (місто Новояворівськ) і спалив його.

Ще один виборець о 15:00 порвав бюлетень у приміщенні ДВК №461665 (село Черчик). В обох випадках поліція склала протокол про порушення.

Раніше ОПОРА писала, що на дільниці №461798 (місто Стрий) жінка також порвала бюлетень.

За коментарями звертайтеся:
Тарас Радь, координатор Громадянської мережі ОПОРА за виборами у Львівській області
тел.: +38 098 765 86 22
Довідково: Спостереження ОПОРИ спрямоване на незаангажовану оцінку процесу підготовки та проведення виборів, сприяння чесним та вільним виборам, попередження порушень. Громадянська мережа ОПОРА проводить масштабну кампанію спостереження за черговими місцевими виборами, які відбудуться 25 жовтня. До спостереження залучено 188 спостерігачів по всій країні, а в день голосування до них долучаться короткотермінові спостерігачі. Крім того, ОПОРА також моніторить використання бюджетних ресурсів у цілях непрямої агітації, а громадські омбудсмени досліджують вільний доступ до виборчих дільниць та захищають виборчі права громадян.