Запрошуємо на конференцію «Громадський контроль як фактор розвитку місцевого самоврядування в Україні»

Дата: 16.11.2009

Львівське представництва Громадянської мережі ОПОРА та Асоціація лідерів локальних громадських груп запрошує на конференцію «Громадський контроль як фактор розвитку місцевого самоврядування в Україні», яка відбудеться 26 листопада в готелі «Мир» (м. Київ).

Мета конференції – з’ясувати основні проблеми функціонування та перспективи розвитку громадського контролю в Україні на рівні місцевого самоврядування; окреслити існуючі і можливі механізми громадського контролю за діяльністю органів та посадових осіб місцевого самоврядування.

Конференція включатиме три основні блоки:

1. Громадський контроль: теорія, практика, міжнародний  досвід;

2. Механізми громадського контролю за  діяльністю органів  місцевого самоврядування;

3. Перспективи громадського контролю в Україні.

До участі у конференції запрошені представники неурядових організацій, громадські експерти, представники міжнародних фондів, польські партнери та учасники проекту. Зголоситися до участі у конференції можна, надіславши аплікаційну форму на скриньку o.strelyuk@opora.org.ua до 20 листопада. Організатори, зі свого боку, оплачують проїзд (купе) та харчування учасників.

Захід відбудеться за фінансової підтримки Програми «Польська допомога» МЗС Республіки Польща та Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні.