Депутат – не банкомат, не будівельник, не Робін Гуд: ОПОРА закликає громадян до правильної взаємодії із народними обранцями

Дата: 08.02.2021

Про це йдеться у презентованому днями організацією просвітницькому відеоролику.

“Обізнаність мешканців у питаннях обов’язків та повноважень народних обранців залишається доволі низькою, що нерідко призводить до формування некоректних очікувань та запитів від громадян до парламентарів. У відео ми спробували показати два різних сценарії комунікації та наштовхнути глядачів на роздуми, щодо того, коли варто взаємодіяти із депутатом” – розповідає представниця Громадянської мережі “ОПОРА” у Львові Анжеліка Зозуля.  

Зокрема, у відео закликають розбудовувати співпрацю із народними депутатами, якщо проблема дійсно заважає розвитку громади, зачіпає інтереси значної кількості мешканців,  має вимірювані показники для визначення прогресу та її вирішення належить до компетенцій парламенту. 

“Депутат має представляти інтереси усіх виборців, а не вирішувати проблеми окремих людей” – зазначають автори ролика.

Матеріал підготовлено у межах проєкту “Народні депутати в нових територіальних громадах: модель інклюзивного діалогу на Львівщині” за підтримки Програми USAID РАДА, яка виконується Фондом Східна Європа.

Втілення ідеї  – креативна агенція WHAT IF .