Оголошуємо набір спостерігачів за ЗНО-2015 (реєстрацію завершено)

Дата: 08.04.2015

Громадянська мережа ОПОРА оголошує відбір громадських спостерігачів для моніторингу проведення Зовнішнього незалежного оцінювання у 2015 році. Основною метою кампанії спостереження є об’єктивне оцінювання перебігу ЗНО та сприяння рівному доступу до вищої освіти.

Для цього, спостерігачі є присутніми у пункті тестування під час перевірки знань вступників, а також під час пакування бланків відповідей до відповідних контейнерів. Після спостереження кожен спостерігач заповнює оціночну анкету та звітує про роботу регіональному координатору. Про права та обов’язки громадських спотерігачів можна прочитати на сайті Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти.

Зважаючи на те, що у 2015 р. мережа пунктів тестування значно збільшилася, в першу чергу спостереження проводитиметься у районних центрах Львівської області.

Зареєструватися для спостереження за ЗНО можна до 11:00 17 квітня 2015 р. Після цього, усі зареєстровані учасники повинні пройти навчальний тренінг, який відбудеться 20 квітня (про місце проведення тренінгу ми повідомимо пізніше).

У разі виникнення додаткових питань звертайтеся за тел.: 254-61-63.

Звертаємо увагу, що громадськими спостерігачами можуть бути особи, які досягли 18-річного віку, успішно пройшли навчальний тренінг та отримали посвідчення Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти.