ОПОРА презентувала посібник про результати консультацій з головами громад

Дата: 06.07.2021

Публікація з’явилася внаслідок тривалої розбудови командою Львівського представництва Громадянської мережі ОПОРА діалогу з народними депутатами та
лідерами місцевих громад Львівщини щодо проблем місцевого розвитку, які потребують загальнонаціональної уваги та парламентського супроводу.

У виданні вперше представлено, розроблену на основі аналізу Цілей сталого розвитку ООН, модель залучення лідерів представницьких органів місцевого самоврядування в ролі активного учасника консультацій з народними депутатами. Ці консультації проводилися з метою вивчення та оцінки поточних потреб громад, формулювання законодавчих пріоритетів та пошук політичних стратегій для їх врегулювання.

Видання містить опис ключових локальних викликів, які стоять перед територіальними громадами в розрізі перспектив реалізації кожної з 17-ти Цілей сталого розвитку, а також рекомендації народним депутатам щодо способів спільного реагування на ці виклики.

Публікація розрахована на широке коло читачів, але насамперед адресована народним депутатам, лідерам місцевих громад та громадським активістам.  З повним  текстом можна ознайомитися за посиланням: https://bit.ly/3dH0nMs.

Автори  сподівається, що представлений  консультаційний документ буде використаний народними депутатами та їх помічникам в адвокаційній діяльності, а також стане їм в нагоді як приклад налагодження структурованого діалогу з місцевими громадами щодо виявлення локальних проблем, які потребують законодавчого врегулювання.

Посібник створено у рамках проєкту “Народні депутати в нових територіальних громадах: модель інклюзивного діалогу на Львівщині”, що реалізується в межах та Програма РАДА та виконується Фонд Східна Європа.