ОПОРА провела навчання для помічників-консультантів львівських депутатів

Дата: 20.05.2021

Тренінг “Як налагодити системну роботу народного депутата з виборцями” відбувся 18 травня. Під час заходу організатори та учасники обмінялися знаннями та досвідом у налагодженні ефективної комунікації із цільовими аудиторіями та стейкхолдерами. 

Спостереження представників ОПОРИ, накопичені у межах проєкту “Народні депутати в нових територіальних громадах: модель інклюзивного діалогу на Львівщині” свідчать про те, що в робочому арсеналі народних депутатів відсутні комплексні і готові набори інструментів для розбудови взаємодії з цільовими аудиторіями. З іншого боку посадовці, місцеві депутати, активісти, професійні групи залишаються погано поінформованими про найоптимальніші формати комунікації з народними депутатами, їхні тематичні преференції, інтереси та пріоритети поточної діяльності.

Програма тренінгу складалася із трьох змістовних модулів та була побудована в такий спосіб, щоб проаналізувати наявні практики команд народних депутатів та опрацювати проблемні аспекти взаємодії з огляду на формування цілей та завдань комунікації.

У коментарях про враження від тренінгу представниця ОПОРИ Ірина Швець зазначила: “Нам би дуже хотілося, щоб сьогоднішня зустріч дозволила командам парламентарів розширити інструментарій взаємодії із зацікавленими сторонами, щоб чітко відрізнялися потреби цільових аудиторій та стейкхолдерів, а результатом комунікації були успіхи у законопроєктній роботі”. 

Захід проведено в рамках проєкту “Народні депутати в нових територіальних громадах: модель інклюзивного діалогу на Львівщині”, що реалізується в межах Програми USAID «РАДА: відповідальність, підзвітність, демократичне парламентське представництво» та виконується Фондом Східна Європа.