ОПОРА запрошує долучитися до опитування про проблеми Львівської громади в умовах війни

Дата: 07.10.2022

За його результатами буде визначено найбільш важливу для громади проблему, що може бути вирішена органами місцевого самоврядування та спільно з владою, експерт_к_ами і жителями_льками підготовлено рекомендації для її розв’язання.

З серпня Громадянська мережа ОПОРА розпочала дослідницький проєкт про проблеми місцевого самоврядування, які виникли в умовах повномасштабної російської агресії.

Із використанням різних консультаційних інструментів, експерти організації мають на меті виокремити пріоритетні проблеми та допомогти Львівській міській раді в пошуку ефективних рішень для їх розв’язання.

Зокрема, досліджуються: 

  • проблеми міських політик, які входять до компетенції Львівської міської ради;
  • виклики для органів місцевого самоврядування, зумовлені наслідками повномасштабного вторгнення росії  в Україну;
  • оцінка цих проблем зацікавленими сторонами (посадовці, депутати, бізнес, громадський сектор, професійні групи).

За результатами буде визначено найбільш актуальну проблему місцевого самоврядування у Львівській громаді, а потім спільно з місцевою владою, експертами і жителями буде підготовлено рекомендації для її розв’язання.

Долучитися до опитування можна до 15 жовтня включно за посиланням: https://forms.gle/cR6oBmBaCwHSAS7W7.

Опитування проводиться у межах проєкту «Промоція соціальної згуртованості у громадах та посилення демократичних цінностей», що Громадянська мережа ОПОРА реалізує за підтримки Національного фонду підтримки демократії (NED).