У Львові розпочалися семінари рівня Б з теми “Сталий розвиток та торгівля”

Дата: 17.05.2018

Серія третього циклу семінарів рівня Б розпочалася у Львові 14 травня. Цього разу учасники Школи дієвих практик ЄС отримують знання  з теми “Сталий розвиток та торгівля”.

 

Протягом чотирьох семінарів у Львові та Києві 23  експертів з різних областей України дізнаються про виконання основних стандартів праці та екологічних стандартів, визначених двосторонніми природоохоронними угодами, ознайомляться з комплексними зобов’язаннями в рамках 13 Глави ПВЗВТ щодо корпоративної та соціальної відповідальності, сталого використання природних ресурсів, а також детально вивчать поняття “зеленої” економіки та еко-маркування.

Перший семінар, організований Громадянською мережею ОПОРА 14-16 травня у Львові, задав спектр питань, які підніматимуться на Школі дієвих практик ЄС і став відправною точкою рівня Б. Разом з досвідченими тренерами — Олександром Сущенком та Наталією Андрусевич —  учасники CiSEP обговорювали концепцію сталого розвитку та місце екологічних питань у торгівельній політиці ЄС, дізнавалися різницю між “зеленою” та “синьою” економікою та вивчали інструменти оцінки впливу на довкілля.

Деталі:
Ірина Швець, Громадянська мережа ОПОРА у Львові – 032 254 61 63, lviv@opora.org.ua