Громадянська мережа ОПОРА прагне з’ясувати яким є вплив повномасштабного вторгнення на окремі територіальні громади – Львівську, Рівненську, Івано-Франківську та Богуславську (Київська область). Раніше ми досліджували сферу шкільної та позашкільної освіти, сферу охорони здоров’я Львівської міської територіальної громади. Пропонуємо вам ознайомитися зі змінами які відбулися у сфері забезпечення безпеки.
У цьому дослідженні ми порівняли безпекові показники до і після повномасштабного вторгнення: проаналізували які заходи вжиті для попередження надзвичайних ситуацій, як змінилася кількість та стан захисних споруд та найпростіших укриттів, які зміни відбулися у кількості вчинюваних адміністративних та кримінальних правопорушень, як змінилися показники розкриття злочинів.
Оскільки питання безпеки у Львівській міській територіальній громади належить до відповідальності кількох різних структур та органів державної влади і місцевого самоврядування, для отримання статистичних даних ОПОРА надіслала запити до Головного управління Національної поліції у Львівській області, Управління патрульної поліції у Львівській області, Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій у Львівській області, Управління запобігання надзвичайним ситуаціям та цивільного захисту по Львівській міській територіальній громаді ГУ ДСНС України у Львівській області, Департаменту міської мобільності та вуличної інфраструктури Львівської міської ради, Львівського комунального підприємства “Муніципальна варта”. Крім цього, частина даних отримана шляхом моніторингу сайтів відповідних департаментів, управлінь та структур, а також зустрічей та інтерв’ю з їх керівництвом.
З текстом дослідження можна ознайомитися за посиланням.
Дослідженні відбувається в рамках реалізації проєкту “Промоція соціальної згуртованості у громадах та посилення демократичних цінностей”.